Cüneyt Metal Hurdacılık

Cüneyt Metal Hurdacılık, Aksarayda hurdacılık yapan firmamızın Kuruluş Yapısı Görevleri ve Hedeflerine ait Kurumsal Bilgilerine buradan ulaşıp, hurda satmak için hemen arayabilirsiniz. Her şeyden önce, Aksaray Merkez ve Sultanhanı İlçesi başta olmak üzere Ağaçören, Eskil ayrıca Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy ve Sarıyahşi ilçelerinden hurda alımı yapıyoruz. Bu yüzden, Aksaray Merkeze bağlı Bağlıkaya, Sağlık, Topakkaya, Taşpınar, Helvadere, Yeşilova, Yenikent, Yeşiltepe Benzer şekilde Güzelyurt ilçesine bağlı Ihlara ve Selime, Eskil ilçesine bağlı Eşmekaya semtinden, Ayrıca Gülağaç ilçesine bağlı Demirci, Gülpınar ve Saratlı semtlerinden her çeşit metal hurdası satın alıyoruz.

CÜNEYT METAL HURDACILIK
Cüneyt Metal Hurdacılık

Kurumsal Bilgiler, Kuruluş Yapısı, Misyon ve Vizyon

Aksaray İlinde hurdacılık yapan Firmamıza ait Kurumsal bilgiler, kuruluş yapısı, görevleri ve hedeflerine ait bilgilere buradan ulaşabilir, Ayrıca hurda satmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Cüneyt Metal Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Firmamız Cüneyt Metal Hurdacılık, Aksaray Merkez ve Sultanhanı ilçesi başta olmak üzere Aksaray'a bağlı tüm ilçelerden hurda metalleri satın alıp, geridönüşüm ile yeniden hizmete kazandırmak ve hurdacılık yapmak üzere Cüneyt GÖK tarafından Aksaray Sultanhanı ilçesinde kurulmuştur.

Bununla birlikte, uzun yıllardır hurdacılık ve geridönüşüm sektöründe faaliyet yürüten firmamız, deneyimli ve dürüst personel kadrosu, modern araç ve ekipmanları ile Aksaray iline bağlı tüm ilçelerde her çeşit metal hurdaların alımını yapmaktadır.

Bu yüzden, başta hurda demir, bakır, alüminyum, çinko, sarı pirinç ve krom paslanmaz olmak üzere kablo, akü ve beyaz eşya hurdalarını Aksaray'ın her yerinden satın alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Aksaray Cüneyt Metal Hurdacılık

Misyonumuz:

Her şeyden önce, hurdacılık ve geridönüşüm mesleğimizi icra ederken en önemli görevimiz, dürüst ticaret ile kazanırken kazandırmak, müşteri memnuniyetine her zaman önem vererek mutlu müşteri portföyünü genişletmektir.

Bununla birlikte, sürekli olarak iş ve hizmet bölgesi potansiyelini büyüterek, hurdacılık ve geridönüşüm sektöründe yeni istihdam alanları oluşturmak. Yapılan her alım-satım işlemi ile Ülkemizin ekonomik olarak kalkınmasını sağlamak.

Aksaray Cüneyt Metal Hurdacılık

Vizyonumuz:

Kurumsal yapımız, her daim müşteri memnuniyetine dayalı, çözüm odaklı kimliğimiz ile çevremizde ve ayrıca ülkemizde hurdacılık sektöründe örnek alınan lider firma olmak en büyük hedefimizdir.

Sonuç olarak, hurdacılık sektöründe öncü ve tercih edilen firma olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak. Ayrıca kaliteli ve zamanında hizmet sunan ve bu özelliği ile adı anılan bir firma olarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bununla birlikte müşterilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli işbirlikleri kurmak.


Sonuç olarak, Yüksek Fiyat garantisi ile hurda satmak yada ücretsiz keşif talebinde bulunmak için lütfen firmamız Cüneyt Metal Hurdacılık ile irtibata geçiniz. En kısa zamanda, size en yakın hurdacı ekibimizi yönlendirerek hurdalarınızı hemen satın alırız.